czwartek, 21 listopada 2013

Nowa forma złotej biżuterii

Na pytanie: "Z czym kojarzy Ci się złota biżuteria?" może być wiele odpowiedzi. Dla jednych pierwszym skojarzeniem będą cyganki obwieszone złotem grające na tamburynach, dla innych babcina szkatułka pełna świecących skarbów sprzed dziesięcioleci. W pewien dziwny sposób utarło się, że złotą biżuterię noszą starsze panie i że złoto nie pasuje do młodych i energicznych osób. 

W dzisiejszym poście przedstawię Wam cztery polskie marki jubilerskie, które w swojej ofercie posiadają delikatne bransoletki w formie złotych łańcuszków z zawieszkami. Jestem pewna, że niektóre z tych marek są Wam już znane. Mam jednak nadzieję, że znajdziecie wśród nich również coś nowego. Każda z tych marek jest inna, dzięki czemu rozpiętość cenowa też jest bardzo duża. Wiadomo - cena biżuterii jest zależna przede wszystkim od wykorzystanych w niej materiałów. Poszukując bransoletki musimy sobie odpowiedzieć na pytanie: "Chcę bransoletkę pozłacaną czy złotą?" - jest to niezwykle ważne, gdyż różnica w cenie to nawet kilkaset złotych! Oczywiście istnieje niebezpieczeństwo, że bransoletka pozłacana po jakimś czasie straci swój kolor i blask, ale to chyba zależy od nas i od tego, jak będziemy nasze bransoletki pielęgnować ;).

Już kilka lat temu podbiła serca Polek spersonalizowanymi bransoletkami w formie rzemyków, tasiemek materiałowych czy też skórzanych, do których klientka może dobrać zawieszki i nadać im unikatowość zamawiając grawer. Oferta Lilou jest regularnie powiększana o kolejne wzory zawieszek, które są dostępne w trzech odcieniach: żółtego złota, różowego złota lub srebra. Ważną informacją jest, że Lilou oferuje medaliki zarówno pozłacane, jak i złote! W Lilou znajdziemy również delikatne łańcuszki :).
Wersja z pozłacanym medalikiem - Cena: 98 zł


My Way Jewellery to moje tegoroczne odkrycie. Marka jest jeszcze młoda, lecz bardzo prężnie się rozwija poszerzając swoją ofertę o kolejne kolekcje. W asortymencie oprócz bransoletek dostępne są rónież naszyjniki i pierścionki do kompletu. Biżuteria My Way jest pozłacana 18-nasto karatowym złotem, dostępna w odcieniu złota żółtego i różowego, jak również w wersji srebrnej!
 Cena: 139 zł


Marka powstała w Warszawie we wrześniu 2012. roku. W jej ofercie znajdziecie prostą w formie, wysokiej jakości biżuterię w różnych odcieniach. Beller oferuje biżuterię oryginalną, wykonaną w całości z metali szlachetnych. Bransoletki, które znajdziemy w ich ofercie są bowiem stworzone z 14-nasto karatowego złota, nie pozłacane.
Cena: 900 zł


Wprowadzeni na rynek w lutym 2013. roku podbijają Polskę połączeniem jakości z przystępną ceną. Motto marki: "100% pozytywnych emocji! Poczuj miętę!" wprowadza wyjątkową kolekcję, pełną emocji i melancholii. Produkty Minty Dot wykonane są z metali szlachetnych. Znajdziemy tam biżuterię ze złota żółtego o próbie 0,375. Na medalikach Minty Dot dodawanych do łańcuszków i bransoletek możemy zamówić darmowy grawer.
Cena: 390 zł

Taka odsłona złotej biżuterii jest delikatna i dziewczęca. Pięknie podkreśla ciepły odcień skóry czy opaleniznę. Jest to nowa wersja złotej biżuterii, według mnie, w sam raz dla młodych kobiet!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz