sobota, 24 sierpnia 2013

"Elegancja-Francja!" - oj tam oj tam, Polska też potrafi!

Cudze chwalicie, swego nie znacie! Myślicie, że piękne, kobiece i idealnie skrojone modowe dzieła sztuki kupicie tylko w zagranicznych sklepach? Nic bardziej mylnego! Dziś zaprezentuję Wam dwie polskie marki, które zachwycają jakością i pięknem swoich projektów: TARANKO oraz Pretty One WARSAW.
Istnieje już od 1987 roku. Salony TARANKO znajdziecie w większości dużych polskich miast, w wielu centrach handlowych. Ich kolekcje zachwyciły mnie aktualnością - kolekcja wiosenno-letnia była pełna nasyconych i pastelowych barw i łączonych faktur. Zaglądając do TARANKO nie musimy się martwić o rozmiar - produkują odzież w rozmiarach 34-42. Na stronie internetowej marki czytamy:

"Kolekcje TARANKO to synonim wysokiej jakości, elegancji i kobiecości. TARANKO wciąż szuka nowych inspiracji i nowych wzorów, zawsze pamiętając o tym, by kolekcje były piękne, niepowtarzalne oraz doskonale skrojone."

Zestawienie najciekawszych, według mnie, propozycji TARANKO na nadchodzący sezon:

Strona internetowa marki: http://www.taranko.pl/index.php
Sklep internetowy TARANKO: http://www.e-taranko.com/

Marka tworzy pod hasłem Fashion for business and after, które rzeczywiście jest idealnym opisem ich kolekcji. Ubrania Pretty One mają dawać kobietom poczucie władzy, pewności siebie przy jednoczesnym podkreślaniu ich kobiecości i piękna. Swoją ofertę kierują przede wszystkim do pracujących kobiet:

"Nowoczesna bizneswoman to kobieta wymagająca, niezależna, pewna siebie. Wychodząc naprzeciw jej oczekiwaniom zaskakujemy odważnym krojem, niebanalnym łączeniem barw, nietuzinkową fakturą oraz wysoką jakością i nienagannym wykonaniem. Pokazujemy z jaką lekkością można bawić się modą, jednocześnie wydobywając z sylwetki to, co w niej najpiękniejsze. Projektanci Pretty One spełniają marzenia, tworząc ubrania, które słuchają kobiet."

Wybrane stylizacje z kolekcji na jesień-zimę 2013:

Strona internetowa marki: http://prettyone.pl/country/pl/
Sklep internetowy ruszy już we wrześniu i będzie dostępny pod adresem: www.shop.prettyone.plObie marki proponują ubrania ultrakobiece, pięknie skrojone i dobrej jakości. Ceny są wyższe niż w sieciówkach, do których najczęściej zaglądamy, ale warto zainwestować w ich produkty, by cieszyć się cudownymi stylizacjami przez dłuższy czas i poczuć siłę własnego piękna...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz