piątek, 26 sierpnia 2011

totes! oznacza najmodniejsze torby na dzień w tym sezonie...

Oglądając pokazy mody zwracamy uwagę przede wszystkim na to, co mają na sobie modelki. Proponuję dziś przyjrzeć się temu, co niosą! 
     Warto, gdyż różnorodność jest powalająca. Można jednak dostrzec podobieństwa i na ich podstawie określić tegoroczne trendy mody dotyczące torebek. 
      Ważny jest kształt: torby nabierają coraz bardziej geometrycznych form i staja się coraz większe, przy czym mało jest projektów z pasami do noszenia przez ramię. Torba pozostaje noszona w dłoni, ale również w nowatorski sposób: możesz obracać swoją torbę jak chcesz, możesz ją nawet składać i nosić jak kopertówkę.
         Materiały to oczywiście skóry. W kolekcji PRADY często występuje skóra węża.
      Kolory dowolne! Główne trendy w tym sezonie to czarna skóra, biel, czerwień oraz burgund. Warto dobierać kolor torby o ton różniący się od rękawiczek, szminki czy kapelusza. 

       Tegoroczne torby są podobne do hitu z zeszłego roku, czyli tzw. listonoszek. Jednak teraz ich forma jest jeszcze prostsza. Raczej nie widuje się już na wybiegach toreb z kieszeniami. Nowością są torebki, które przypominają luźne "szmaciane" plecaki, noszone oczywiście w dłoni za górny uchwyt, wykonane ze skóry.

        Istotny jest trend new novado, oznaczający przyzwolenie na wszelkie dodatki indiańskie oraz meksykańskie wstawki. Nie musimy jednak kupować nowej torby obszytej plecionkami by nadążyć za modą! Wystarczy do prostej beżowej lub czarnej torby dopiąć brelok z kolorowymi piórkami, rzemykami i koralikami.

Wspomniany pokaz PRADY na jesień 2011:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz