poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Czerń i biel w nowej odsłonie...

Połączenie tych dwóch barw absolutnie nie zaskakuje. Od kilku sezonów kontrastujące ze sobą pasy i prążki są stałymi gośćmi na półkach wielu sklepów, jednak na sezon Jesień 2011 domy mody na czele z Louis Vuitton i Dolce&Gabbana zaserwowały nam zupełnie inny sposób łączenia czerni z bielą... liczy się deseń!
     Im bardziej fantazyjny, tym lepiej. Możemy nim wyrazić siebie: lubisz muzykę? Śmiało wybierz sukienkę usianą nutami, pięcioliniami i kluczami wiolinowymi! Marzysz o podróży do gwiazd? Sprowadź je na swoją kreację! Wszystko oczywiście w tonacji czarno-białej. Wśród najnowszych projektów znajdą się również nieśmiertelne grochy, lecz proste pasy odchodzą powoli do lamusa zastępowane przez miękkie esy-floresy.  Kreatorzy proponują konsekwencję: noś czerń i biel razem, lecz bez innych kolorów! Aby dodać kreacji szczyptę klimatu z ważnych dla nas w tym sezonie lat 40. do szpilek załóż delikatne skarpetki do kostek. Jest to jednak dodatek zarezerwowany dla odważnych a przede wszystkim długonogich kobiet...
       Nowością jest również kontrast materiałów. W tym sezonie do lekkiej czarno-białej jedwabnej sukienki możemy dodać elementy z futra, wełny czy koronki.
      Najlepszym odzwierciedleniem tej tendencji jest czarna jedwabna sukienka Dolce&Gabbana w białe gwiazdki ze wstawkami z czarnej koronki. Możemy ją zobaczyć na okładce sierpniowego wydania ELLE UK. 
      
      Wskazówka: w poszukiwaniu takich kreacji polecam wizyty w popularnych sieciówkach... aż roją się one od białych gwiazdek na czarnym tle. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz